DOSTHANE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOSTHANE

FORUMUN TAMAMINI GÖRMEK İÇİN GİRİŞ YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR..

AnasayfaAnasayfa  ADMİNLERE MODERATÖRLERE GÖREVİNİZİ YAPIN ÇAĞRISINDABULUNALIM Empty  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ADMİNLERE MODERATÖRLERE GÖREVİNİZİ YAPIN ÇAĞRISINDABULUNALIM

YazarMesaj
VADAAA
Forumun Delisi :)
Forumun Delisi :)

ADMİNLERE MODERATÖRLERE GÖREVİNİZİ YAPIN ÇAĞRISINDABULUNALIM Empty
MesajKonu: ADMİNLERE MODERATÖRLERE GÖREVİNİZİ YAPIN ÇAĞRISINDABULUNALIM   ADMİNLERE MODERATÖRLERE GÖREVİNİZİ YAPIN ÇAĞRISINDABULUNALIM Empty2008-01-26, 12:21

Dün forumda sadece 4 kişi vardı bunu şöyle algılayalım (24 saat) 64 üyeli bir forumu 24 saatte sadece 4 kişi ziyaret ediyor ilginç değil mi? dün tüm üye listesine mesaj attıktan sonra ki 24 saat içinde foruma giren üye sayısı 11 olmuştur ve görüldüğü gibi bunların içinde moderatör veya başka bir görevli kişi yoktur. Moderatörlerimizi görevlerini yapmaya üyeleri forumumuz çatısı altında toplamaya çağırıyorum ilk adımı ben attım sıra sizde sevgili moderatörler

Members connected during last 24 hours : bezgin, daywalker_23, DENİZ, ilkim, KOCADEMiR, kuzey, pamukseker, PeRim, samira, VADAAA, özkan

Haber masası bölümüne baktınız mı?

4 ağustos 2007 gazete manşetleri ile ilgili son yazı tarihi
21 Ekim 2007 gündem ne gündem ama 4 ay geriden geliyor
3 ağustos 2007 spor sayfasına atılan son mesaj acaba Carlos imza atmışmıydı fenere ya da Lincoln çıkmışmıydı idmana

İlgilenirseniz seviniriz ÖLÜ FORUM İSTEMİYORUZ yeni dinamik canlı bir forum istiyoruz

ADMİNLERE MODERATÖRLERE GÖREVİNİZİ YAPIN ÇAĞRISINDABULUNALIM
1 sayfadaki 1 sayfası